Public places

x

Ordering & Installation

  • 1.The first step is drawing up the approximate plan of the assumed design, making the necessary measurements, and deciding about the colour palette of your future interiour, after that you have to send all data to us.
  • 2.We will make the offer according to your specifications and requirements.
  • 3.The order is opened upon the receipt of the prepayment.
  • 4.Deadline for ordering the material is between 2 and 6 weeks.
  • 5.The accurate measurements are carried out directly prior the manufacture, and that takes approximately 1 – 3 weeks.
  • 6.The tabletop is installed within several hours.

Public places

There are no translations available.

Võimalused tehiskivi kasutamiseks avalikes ruumides on piiramatud. See materjal on omal kohal peentes butiikides ja moodsates restoranides, spordihallides ja lennujaamades.

Suurendatud vastupidavus
Materjalide valimisel avalike ruumide jaoks tuleb arvesse võtta suurte rahvahulkade liikumisel tekkiv koormus ja seetõttu esitada rangemad nõuded sisekujundusmaterjalide tugevusele ja kasutuseale.

Esmaklassiline ilu
Tõeliselt piiramatud võimalused arhitektuuri- ja disainiideede elluviimiseks annavad tohutu valiku värve ja nüansse.

Tehiskivi on kogu paksuses homogeense koostisega, võimaldades inkrusteerida või graveerida logosid ja realiseerida muid sisekujunduskontseptsioone. Seal, kus muud materjalid on juba ammu kaotanud oma algse sära ja pinnastruktuuri, pidamata vastu suurest külastajate voolust tingitud koormusele, võimaldab kivi tugevus ja akrüülmaterjali elastsus säilitada laitmatu välimuse.

Kui on aga siiski tekkinud ettearvamatu olukord, on peaaegu võimatu ette kujutada materjali, mida oleks mugavam töödelda ja taastada. Tänu sellele omadusele vastab see kõikidele ettevõtete vajadustele, mida võib meie hoogsalt muutuvas maailmas tekkida üsna sageli.