Kerrock, Corian®, Avonite ja LG Hi-Macs on universaalsed dekoratiivse pinnaga materjalid, mida saab kasutada mitmel otstarbel. Pärast 60 aastat turul olekut võib täie veendumusega öelda, et materjal, mis algselt oli turule toodud äärmiselt vastupidavate lauaplaatide ja tööpindade valmistamiseks koduköökidesse, on alati ajaga sammu pidanud.

Tänapäeval võib materjalidest Kerrock, LG Hi-Macs, Corian® ja Avonite valmistatud tooteid näha igapäevaelus mitmel pool:

– tööpinnad ja letid köökides, hotellides, kohvikutes ja restoranides
– hügieenilised pinnad haiglates ja laborites
– klienditeenindusruumide kujundamine avalikes kohtades
– mööbli ja muude sisustuselementide valmistamine
– dekoratiivsete seinapaneelide valmistamine elu- ja bürooruumidesse, samuti fassaadidele.

See nimekiri ei ole kaugeltki ammendav, vaid kasvab pidevalt.

Vaieldamatud eelised
Kerrock, Corian®, Avonite ja LG Hi-Macs on komposiitmaterjalid. Need on toodetud looduslikest mineraalidest ja kõrgtehnoloogilisest akrüülvaigust — sellisel kombinatsioonil on hulk eeliseid muude materjalide ees. Looduslikud mineraalid teevad materjali kõvaks ning väga vastupidavaks löökidele ja kahjustustele ega ima niiskust ja mustust, välistades seega laikude ja plekkide, seente ja hallituse tekke. Üks selle materjali paljudest vaieldamatutest eelistest on lai värvigamma.

Universaalsus ja mitmekesisus
Tehiskividest Kerrock, LG Hi-Macs, Corian® ja Avonite pinnad on juhtivate disainerite, arhitektide, sisekujundusstuudiote ja eraklientide vaieldamatud lemmikud kogu maailmas. Selle tehnoloogia valimine tagab vormide, värvide ja mõõtmete piiramatu mitmekesisuse, samuti võimaluse tehiskivi suurepäraseks sobitamiseks erinevate materjalidega — puidu, keraamika, roostevaba terase ja muude materjalidega –, mis omakorda võimaldab edukalt teostada otstarbekaid, vastupidavaid ja kordumatuid lahendusi nii kodude kui ka ühiskondlike ja kaubandusruumide sisekujunduses ja isegi vabas õhus.

Töötlemise lihtsus ja ainulaadsus
Üks materjalide Kerrock, Corian®, Avonite ja LG Hi-Macs pakutavatest ainulaadsetest võimalustest on monoliitvalamute loomine nii vannitubade kui ka köökide jaoks. Sel juhul valmistatakse kõigepealt spetsiaalne vorm, mille sisse paigutatakse plastiline Kerrock-leht, mis on lõigatud vajalikku mõõtu ja kuumutatud ahjus vajalikule temperatuurile. Rõhu all muutub see painutatud pooltooteks. See liimitakse lauaplaadi sisse (ILMA VUUGITA!) ja poleeritakse üle — ja ongi valmis. Tulemuseks on teie poolt valitud vormi ja värviga valamu.

Sertifitseerimine ja keskkonnakaitse
DuPont™ Corian® (kõikides variantides ja modifikatsioonides) on läbinud sõltumatu sertifitseerimise keskkonnaomaduste aspektist, näiteks GreenGuard®, USA elamuehitajate liit NAHB (National Association of Home Builders), USA rohelise ehituse nõukogu ehituse keskkonnasõbralikkuse hindamissüsteem LEED® (Leadership in Energy and Environmental Design), ISO 14025 „roheline valik“ (teaduslikud sertifitseerimissüsteemid taaskasutatud materjale sisaldavate toodete hindamiseks). Selle materjali hügieeniomadusi on sertifitseerinud ka autoriteetsed sõltumatud asutused, näiteks NSF International, Briti kuninglik rahvatervise instituut (Royal Institute of Public Health) ja LGA QualiTest.