V: Argikeeles nimetatakse seda tehiskiviks ehk „kunstkiviks“. See on komposiitmaterjal akrüüli baasil, suurepärane materjal tasapindade valmistamiseks kööki, vannituppa ja muudesse ruumidesse, kus kehtivad ranged hügieeninõuded ja läheb vaja suurt füüsikalist ja keemilist vastupidavust. Materjali saab edukalt kasutada peaaegu kõikides interjööri osades tänu peaaegu piiramatutele disainivõimalustele ja laiale värvivalikule. Seda kasutatakse isegi hoonete välisviimistluses.

V: Tehiskivi põhilised eelised on toote monoliitsus, praktiliselt nähtamatud ja kombitamatud liitekohad, lihtne hooldus tänu pooride puudumisele, lai värvivalik, tehiskivi võime säilitada kaunis välimus vaatamata väga pikaajalisele ja intensiivsele kasutamisele, samuti peaaegu piiramatud disainivõimalused.

V: Igal materjalil on oma eelised ja puudused. Meie ülesanne on valida materjal, mille eelised on meile vajalikud ja mille puudused on meie jaoks ebaolulised. Loodus- ja tehiskivil on ühiseid ja erinevaid omadusi. Tehiskivi huvitavatest omadustest võib nimetada mis tahes konstruktsiooniga toodete monoliitsust, pooride täielikku puudumist, mis annab sellele ületamatu hügieenilisuse ja kerge hooldatavuse, pinna taastamise võimalust ekspluatatsiooniajal ja peaaegu piiramatuid disainivõimalusi.

V: Pinnad materjalidest Avonite, LG Hi-Macs, Kerrock ja DuPont™ Corian® on väga praktilised: nende kasutamine ei nõua mingeid eelteadmisi. Puhastamiseks võib kasutada peaaegu kõiki pindade puhastusvahendeid, mida müüakse kodukeemia poes. Nagu igaks muuks tegevuseks, on ka tehiskivi hoolduseks olemas häid ja väga häid viise. Neist kõige tõhusamaid on tutvustatud jaotises „Puhastamine“.

V: Avonite Foundations on materjali DuPont™ Corian® odavam analoog, mis paistab silma hinna ja kvaliteedi hea suhte poolest. Avonite Studio on materjal, mis pakub hämmastavalt sügavaid ja meeldivaid värve, mis on teistes kollektsioonides kättesaamatud. Eriti tasub rõhutada spetsiaalseid poolläbipaistvaid värve ning teralisi metallikvärve. Avonite Studio erineb omadustelt vähe muudest kollektsioonidest, sellepärast palume enne valiku tegemist pidada nõu materjali kasutamisotstarbe üle.

V: Kui üks nendest materjalidest oleks teistest parem, pakuksime ainult seda suurepärast materjali. Et need on kõik esmaklassilised materjalid, nimetame siinkohal igaühe tugevad küljed. DuPont™ Corian® on nende toodete hulgas number üks, laiema värvivalikuga, pakub rohkem lisavõimalusi ja on vastupidavam agressiivsetele kemikaalidele. Kerrocki värvivalikus on kõige rohkem ühetoonilisi värve, Kerrock sobib eriti hästi väikeste projektide, näiteks vannitoa pindade jaoks. Avonite Foundation on nendest suurepärastest materjalidest kõige soodsama hinnaga, pakub väiksemat värvivalikut kui DuPont™ Corian® ja Kerrock, siin ei ole kohta julgetele eksperimentidele, aga selle palett sisaldab nii klassikalisi kui ka modernseid, väga praktilisi värve. Avonite Studio on visuaalselt meeldivam värvivalik eksklusiivsuse varjundiga.

V: Saab küll: iga asi puutub varem või hiljem kokku endast kõvema materjaliga. Erinevalt muudest tööpinnamaterjalidest kuluvad kriimud materjali DuPont™ Corian®, Avonite, LG Hi-Macs või Kerrock pinnal igapäevase kasutamise käigus iseenesest maha. Et materjal on kogu paksuses üht ja sama värvi, ei muuda ta aja jooksul tooni. Nendesse kohtadesse, kus tööpind võib olla suurema koormuse all, on soovitatav valida praktilised, mitte liiga tumedad ja mitte liiga eredad värvid. Tõsisemate, sügavamate kahjustuste korral võib pinna üle lihvida, kohapeal remontida.

V: Pinnad materjalidest DuPont™ Corian®, Avonite, LG Hi-Macs ja Kerrock on kodustes oludes üsna vastupidavad ega nõua korrapärast lihvimist. Ülelihvimist võib vaja minna olulisemate mehaaniliste kahjustuste korral, samuti väga eredat või tumedat värvi pindadel. Ülelihvimine tehakse kohapeal, see ei võta palju aega ega tekita mustust.

V: Peaaegu iga kahjustuse saab kõrvaldada ja toote funktsionaalsuse taastada, enamasti kohapeal. Kui remondiks kasutatakse uut materjali, on võimalik, et tähelepanelik inimene, kes teab, millist kohta on parandatud, võib töö jälgi märgata, aga see ei mõjuta mingil juhul toote funktsionaalsust ja tugevust.

V: Kõikide meie pakutavate materjalide tootjad annavad materjalile kümneaastase garantii. See tähendab, et tootja vastutab kvaliteediomaduste muutumatuse ja materjali värvi eest paljude aastate jooksul. Kümneaastane garantii annab tunnistust materjali silmapaistvast kvaliteedist ja selle tootjate veendumusest oma heas töös. Meie toodete garantiiaeg on 36 kuud.

V: Need materjalid on tõepoolest mõistlik investeering, kui jutt käib avalikest kohtadest ja kasutamisest ärilistel eesmärkidel. Tänu sellele, et materjal ei kogu kriime, säilitab see värske ja meeldiva välimuse kümneteks aastateks isegi tohutu koormuse korral. Selle hooldus ei nõua eriteadmisi ja on hämmastavalt lihtne. Kahjustused saab kiiresti kõrvaldada. Grafitid ja muud värvained saab maha lihvida mõne hetkega. Tooteid on väga lihtne modifitseerida: pikendada, lühendada või ümber kujundada. Tänu sellele ongi tehiskivist tooted kogu maailmas väga populaarsed.