Võimalused tehiskivi kasutamiseks avalikes ruumides on piiramatud. See materjal on omal kohal peentes butiikides ja moodsates restoranides, spordihallides ja lennujaamades.

Suurendatud vastupidavus
Materjalide valimisel avalike ruumide jaoks tuleb arvesse võtta suurte rahvahulkade liikumisel tekkiv koormus ja seetõttu esitada rangemad nõuded sisekujundusmaterjalide tugevusele ja kasutuseale.

Esmaklassiline ilu
Tõeliselt piiramatud võimalused arhitektuuri- ja disainiideede elluviimiseks annavad tohutu valiku värve ja nüansse.

Tehiskivi on kogu paksuses homogeense koostisega, võimaldades inkrusteerida või graveerida logosid ja realiseerida muid sisekujunduskontseptsioone. Seal, kus muud materjalid on juba ammu kaotanud oma algse sära ja pinnastruktuuri, pidamata vastu suurest külastajate voolust tingitud koormusele, võimaldab kivi tugevus ja akrüülmaterjali elastsus säilitada laitmatu välimuse.

Kui on aga siiski tekkinud ettearvamatu olukord, on peaaegu võimatu ette kujutada materjali, mida oleks mugavam töödelda ja taastada. Tänu sellele omadusele vastab see kõikidele ettevõtete vajadustele, mida võib meie hoogsalt muutuvas maailmas tekkida üsna sageli.