Kerrock, Corian®, Avonite ja LG HI-MACS kujutavad endast komposiitmaterjale, mille põhimaterjaliks on polümetüülmetakrülaat ja täiteaineks alumiiniumhüdroksiid. Need komponendid teevad materjali ühelt poolt kõvaks ja teiselt poolt poorivabaks, struktuurilt tihedaks. Materjalidest Kerrock, Corian®, Avonite ja LG HI-MACS pinnad ei karda peale valatud vedelikke ega plekke. Vuukideta ühenduste tõttu puuduvad praod, kuhu tavaliselt koguneb mustus. Tänu oma olemusele on materjalidest Kerrock, Corian®, Avonite ja LG HI-MACS pindu kerge puhastada ja nende korrashoid ei nõua palju vaeva.

Tehiskivi hooldus on väga lihtne. Kuna erinevalt looduskivist ei ole selles poore, saab mis tahes mustust eemaldada pehme lapi ja mitteabrasiivse puhastusvahendi abil.

Igapäevane puhastamine
Kasutage mitteabrasiivset olmepuhastusvahendit. Puhastage pind käsna abil ringikujuliste liigutustega.

Valamu puhastamine
Valamut puhastatakse järgmisel viisil. Täitke valamu sooja veega, millesse on lisatud 100–200 g valgendit. Jätke lahus seisma 1 tunniks ja valage seejärel ära.

Üldised soovitused
– Kerrock, Corian®, Avonite ja LG HI-MACS on olemuselt „uuendatavad“ materjalid, sest neil on kogu paksuses tihe struktuur ja ühtlane värvus. Enamiku kahjustusi, sealhulgas tugevate löökide, kõrge temperatuuri või kemikaalide tagajärjel tekkinud, saab kõrvaldada kohapeal, taastades algse sileda ja hügieenilise kõva pinna. Et pinnad säilitaksid kauem algse välimuse ega põhjustaks teile liigset vaeva, kasutage kuumapotialuseid ja eraldusplaate.
– Valamus ei ole soovitatav tekitada järske temperatuurimuutusi. Kui kallate valamusse keevat vett, laske sinna kraanist külma vett.