Tehiskivide Kerrock, Corian®, Avonite ja LG HI-MACS kasutamine on erakordselt populaarne. Lai kasutuskohtade valik võimaldab realiseerida kõige julgemaid disainilahendusi üksikute elementide viimistlusest monoliitsete tervikprojektideni, aga see pole mitte ainult ilu küsimus.

Köögimööbel puutub pidevalt kokku vee, soolade, orgaaniliste ainete ja pesuvahenditega. Tänu kordumatutele ekspluatatsiooniomadustele on tehiskivi ideaalne materjal köögis kasutamiseks.

Tugevus
Tehiskivist tööpind peab kõige paremini vastu mehaanilistele, termilistele, keemilistele ja muudele mõjudele. Tehiskivist tooted on tugevad. Mõnd tüüpi tehiskivist pinnad peavad vastu 2 kg kaaluva metallkuuli kukkumisele 1,55 m kõrguselt.

Ergonoomilisus
Erinevalt looduskivist pinnast tundub tehiskivist pind käega katsudes soe. Võimalus teie projektile individuaalselt läheneda võimaldab tänu vuukideta ühendusele integreerida valamu tööpinnaga, mis läheb sujuvalt üle söögilauaks, seinteks ja isegi aknalauaks. See võimaldab täielikult vältida mustuse kogunemist mööbli ja pliidi vahel, mööbli ja seinte vahel ning valamu ümber olevatesse pragudesse, mis on köögis nii tavaline.

Tööpind võib olla igasuguse kujuga: see võimaldab köögi ruumi võimalikult hästi ära kasutada.

Puhtus ja mugavus
Tänu pooride täielikule puudumisele köögivalamu ei vetti, ei kogu baktereid ega võta külge toidu lõhna. Tehiskivitooted on vastupidavad temperatuuri kõikumisele, hapetele, leelistele ja kasutaja pahale tujule.

Lahenduste isikupärasus
Värvigamma võtab arvesse suurt hulka värvitoone ja varjundeid, mitmesuguste looduslike materjalide jäljendamist, aga ka mitmesuguseid sissepaigaldatavaid detaile. Tänu sellele võib teie köök peegeldada teie sisemaailma ja soove. Te võite oma köögi ära kaunistada valides soovitava vormi ja värvigamma.